כניסה למנויים

לפרטים חייגו: 1700-551-166

אתה נמצא כאן: עמוד הבית >תלמידים ממליצים
אוקטובר 2019
אדם לוי
מקווה לתוצאות טובות בבגרות החורף. תודה רבה.
* שדות חובה
אוקטובר 2019
חיים פטל
מורה נחמד ומקצועי, חודש קשה אך מספק. מתמטיקה זה לא קל אבל הצלחתם לעזור לי.
אוקטובר 2019
דוד חדד
תודה רבה, אתר מדליק. עזרתם לי מאוד!!!
פברואר 2014
אורית ליימנוביץ
בני נעזר בכם כבר כמה חודשים ומרגיש טוב מאוד בנוגע לתוצאות הבגרות במתמטיקה. נעזרנו בהרבה מורים פרטיים וכמו כן באתר שלכם ויש לציין כי זוהי היית תוספת מאוד משמעותית ללימודי בני. יום טוב ותודה רבה
פברואר 2014
רינה מצליח
משתמשת קבוע באתר המעולה שלכם, ממליצה בחום. התרגולים באתר לבגרות מאוד מועילים ועובדה שהצלחתי בבגרות חורף האחרונה. תודה בחום, רינה
ינואר 2014
roman zak
מעולה, מדהים ומקצועי. ממליץ לכולם על האתר. עוזר לי מאוד ובטוח שגם לאחרים.
ינואר 2014
נתן הרשקוביץ
תרגולים מעולים!!! הסברים מובנים ומופשטים!!! תודה רבה לכם על הפעולה הברוכה הזאת. טוב שיש מקום בו יש את כל החומר לבגרות במתמטיקה. אפילו לא קניתי ספר. תודה לשרית על ההדרכה הראשונית, עלו והצליחו מטקל!!!!!
2013
אדם גורן
בני לומד דרככם ומאוד מרוצה. בהתחלה קצת חשש ואמר כי לא יוכל ללמוד דרך המחשב אך עם קצת דחיפה מצידנו הוא התחיל ממש ללמוד והתוצאות בהתאם.
2013
שרית צור
חברה, שיחקתם אותה עם האתר. השכלתי מאוד והצלחתי להבין מתמטיקה ברמה של 4 יחידות. ממליצה בחום.
נובמבר 2013
גבריאל
העתיד כבר כאן מבחינתי, למדתי את כל הבגרות ללא עזרה של מורה או כיתה. שילמתי מחיר מצחיק. אני מודה שלא האמנתי שאוכל ללמוד דרך המחשב אך לאחר כמה שיעורי ניסיון שבאתר הבנתי כי אין לי מה לחפש במקומות אחרים. אני שמח שהגעתי לאתר ולכן אני ממליץ לכולם לעשות כמוני. אלקי אתה תותח!!!!!
נובמבר 2013
דורית שלו
ברצוני לציין את אתר מטקל כאתר מצויין, מקצועי וידידותי מאוד. בני דני לומד ונעזר באתר כבר במשך כמה חודשים ומתלמיד שפיגר בחומר הפך לאחד המובילים.
נובמבר 2013
עליזה חנסין
מומלץ בחום, אתר מבריק בפשטותו. אני משתמשת באתר כבר חודשיים ומאוד מרוצה. תודה ובהצלחה לכלולם
אוקטובר 2013
רמי שלו
ממליץ לכולם על האתר, המורה אלקי מצויין ממש. אני לומד ל4 חידות לימוד לבגרות בינואר וממש מרוצה מהתכנים ומהתרגולים.
אוקטובר 2013
דורון הראל
האתר הכי טוב, פשוט ומובן.
אוגוסט 2013
קטרינה אייזנמן
שלום לכולם, שמי קטרינה אייזנמן ואני אמא לשתי בנות-בכיתה י' ובכיתה י"ב. בהתחלה היו לנו ספקות לגבי יעילות האתר ועכשיו אחרי 3 חודשים הבנות שלי שולטות בחומר על בוריו ויכולות גם ללמד אחרים!
אוגוסט 2013
קרן מימון
הי חבר'ה! שמי קרן ואני לומדת בכיתה י"א ברמה של 3 יחידות. גם אני רוצה ממש להמליץ על מטקל- אחלה של סרטונים שממש מובנים גם לתלמידים מתקשים. טיפ: אני תמיד מדפיסה את ההסברים הכתובים- שאני אעזר בזה גם בכיתה..
אוגוסט 2013
משה גולדמן
אני רוצה להודות לצוות מטקל שהקים את האתר, רואים את התוצאות בשטח אצל הבן שלי.. שוב תודה!
אוגוסט 2013
אלעד מזרחי
אני לומד עם האתר מטקל כבר קרוב לארבעה חודשים ומרגיש שאני ממש משתפר.. פתאום שמתי לב שלא כתבתי שום המלצה! אז אני מקווה שזה מספיק ברור שזה אחלה של אתר ללמידה וכל מי שלא מנוי אליו- מפסיד!
אוגוסט 2013
ענבל רוזנברג
עכשיו עם מטקל- כיף לי שאני יכולה ללמוד מתמטיקה איפה שבא לי ומתי שבא לי. אני יכולה למצוא את עצמי מתרגלת מתמטיקה ב12 בלילה על המיטה- כשבקושי העזתי לגעת בזה לפני.. אם לי זה קרה- זה יקרה גם לכם ;)
אוגוסט 2013
עינת ורפאל בן דרור
גם אנחנו עשינו מנוי לאתר מטקל. יש לנו שלושה ילדים שלומדים ב5 יחידות במתמטיקה, כך שהאתר משמש את כולם! ההסברים של המורה והתרגילים המצוינים-יוציאו מהם את המיטב זה בטוח..
אוגוסט 2013
ניר דהן
אני לומד בכיתה י' ב4 יחידות וההורים שלי רשמו אותי לאתר. עכשיו כשאני מבין את החומר הרבה יותר טוב- החברים שלי מקנאים בי ורוצים גם להירשם, אני מצידי ממליץ!
אוגוסט 2013
אתי שמואלוב
ראיתי את ההמלצות על האתר וישר אמרתי שאני חייבת לרשום את הילדים התיכוניסטים שלי! אני לרגע אחד לא מתחרטת, הגיוון בהסברים והמיידיות שלהם- מוכיחה את עצמה. כל הילדים שלי מתקדמים במתמטיקה ועוד ימשיכו להתקדם.
אוגוסט 2013
שוקי פסטרנק
הבת שלי בכיתה י"א לומדת ב4 יח"ל התקשתה בחומר אבל לא רצתה בשום פנים ואופן מורה פרטי. אתר מטקל היה הפתרון האולטימטיבי בשבילנו ובשבילה- מזל ששמענו על זה.
אוגוסט 2013
יונתן חצור
ממליץ לכולם להשתמש באתר מטקל- המורה שמסביר הוא גבר שבגברים ויש גם הסברים כתובים תוך כדי- אני התלהבתי!
אוגוסט 2013
מאיה שטיין
אני לומדת בכיתה י' ומנויה לאתר מטקל. ממש אהבתי את הצבעוניות של האתר והמורה אלקי מסביר ממש טוב את החומר (בינינו-אפילו יותר מהמורה שלי). תודה רבה!
אוגוסט 2013
ורד חביב
אני אמא של תלמידה בכיתה י"ב שלומדת מתמטיקה ב3 יחידות. הסתכלתי לראות איך האתר בנוי והתפעלתי מאוד מהמבנה וכמות החומר. גם הבת שלי נהנית לעבוד באתר ואני בטוחה שזה גם יגרום לה לאהוב יותר מתמטיקה.
אוגוסט 2013
אייל הרשקו
הייתי צריך לעבור מבחן כדי לעלות ל5 יחידות, דבר שאותו מאוד רציתי. החלטתי להירשם לאתר וללמוד יום-יום ממנו. אין מה להגיד- רואים תוצאות- הצלחתי לעלות ל5 יח"ל ובציונים מצוינים. אין ספק שאמשיך להיעזר באתר מטקל!
אוגוסט 2013
אילנה ומיקי גולדנר
בהתחלה התלבטנו לגבי יעילות האתר אבל כבר כשרואים את הגרפים ואת מאות הסרטונים- רואים את הרצינות. אנחנו סמוכים ובטוחים כי ילדנו יצליח.
אוגוסט 2013
שלמה הרפז
רשמתי את שני הילדים שלי לאתר מטקל כשאחת בכיתה י' ואחד בכיתה י"א. אם עד עכשיו הם התעצלו לתרגל- כשיש להם את מטקל- הכל זמין, הם מתרגלים ורואים תוצאות וכולנו מרוצים.
אוגוסט 2013
ירדן אביבי
אני נעזרת במורה פרטי מטעם החברה ויחד איתו (וגם לבד) אני מתרגלת מהאתר מטקל. עם המעטפת הזו אני בטוחה שאצליח!
אוגוסט 2013
עידו יעקובוביץ
אני תלמיד של 4 יחידות במתמטיקה ואני קצת מתקשה-אבל עם האתר של מטקל אני כבר מרגיש שאני מתקדם ומבין הרבה יותר טוב את החומר.. תודה..
אוגוסט 2013
סיגלית לביא
רן הציע לנו לחודש את האתר בחינם לניסיון. הבן שלי מאוד מרוצה וכמובן שניקח גם מנוי לכל השנה!
יולי 2013
שרית מגן
אתר מדהים!!! לא חשבתי שאוכל ללמוד דרך האינטרנט והופתעתי לטובה. תודה לצוות מטקל.
יוני 2013
דניאל לוי
אני רוצה להודות לכל צוות מטקל שהסבירו לי על תפעול האתר. אני מאוד נהנה מהממשק שלכם. בהצלחה לכולם, דניאל
יוני 2013
רונית כהן
כל הכבוד למורה אלקי. היה כיף ונעים.
יוני 2013
נעמה מרדכי
סוף סוף מקום נוח ופשוט ללימודים. אני נעזרת באתר ומאוד מרוצה.