כניסה למנויים

לפרטים חייגו: 1700-551-166

אתה נמצא כאן: עמוד הבית > אודות

מטקל הינה חברת בת של allteachers - רשת ארצית לשיעורים פרטיים הקיימת כבר 10 שנים, שמפעילה מאות מורים פרטיים בכל רחבי הארץ ובעלת ניסיון רב תחום ההוראה הפרטית בישראל. במהלך השנים נעזרו אלפי תלמידים בכל רחבי הארץ בשרותי החברה, בכל תחום ומקצוע ובכל רמת לימוד.
לחברת allteachers ניסיון רב בבניית תוכניות לימוד ומערכי שיעור בכל תחומי הלימוד ובתחום המתמטיקה בפרט. את הניסיון רב השנים הבאנו לידי ביטוי באמצעות חברת מטקל.
רצינו לתת פיתרון ראוי ומקצועי לקושי בלימוד מתמטיקה בכלל ולבגרות במתמטיקה בפרט. חברת מטקל באה לפשט את תהליך הלמידה לבגרות במתמטיקה על ידי שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם הוראה מסורתית .מורה לבגרות במתמטיקה און ליין.

אנחנו במטקל מאמינים כי עם מורה טוב כל תלמיד יכול להגיע להישגים גבוהים בבגרות במתמטיקה, לשם כך פיתחנו מערכי לימוד אינטראקטיביים פשוטים ומובנים לכל תלמיד.
מטקל הינה החברה היחידה בישראל שקיבצה את כל חומר הלימוד במתמטיקה באתר אחד, ובצורה הפשוטה והמקצועית ביותר.
האתר נבנה כך שכל תלמיד יוכל ללמוד לבגרות במתמטיקה ולהצליח, מתלמידים שלא למדו שנים להם פיגור רב בחומר ועד לתלמידים מתקדמים שרוצים להתקדם מעבר לרמתם הנוכחית. כדי להגיע למצוינות צריך את הכלים הנכונים. לשם כך אנו כאן בשבילכם, כדי להעניק לכם את כל הכלים הדרושים להצלחה בבגרות במתמטיקה.